Categories: hotele, noclegi busko zdrój

Hotel Bristol Busko Zdrój – dla odnowy ciała i duszy

Hotel Bristol Busko Zdrój, to ekskluzywne miejsce, gdzie pielęgnuje się zarówno ciało, jak też duszę. W hotelu Bristol Busko Zdrój, skorzystać można z niezwykle szerokiej oferty w zakresie SPA, centrum uzdrowiskowego i medycznego oraz centrum sztuki. 

Centrum medyczne i SPA w hotelu Bristol Busko Zdrój

W centrum medycznym, uzyskamy specjalistyczna pomoc, między innymi w przypadku problemów z reumatyzmem. Dostępne jest także profesjonalne wsparcie, w zakresie fizjoterapii i balneoterapii. To połączenie metod, wykorzystywanych w tradycyjnych sanatoriach oraz nowoczesnej medycyny. Wśród tradycyjnych metod, wyróżniamy na przykład zastosowanie wody siarkowej czy pobyt w saunach. 

W Spa&Wellness hotelu Bristol Busko Zdrój, dobrać można zabiegi odpowiednie do naszych potrzeb: odmładzające, relaksacyjne, ujędrniające. To również sposób na dogłębny relaks – dzięki opcji masażu specjalistycznego. Dostępne są także zabiegi typowo kosmetyczne, jak depilacja oraz pielęgnacja dłoni czy stóp. Wykorzystywane są kosmetyki profesjonalne, głównie na bazie wody siarczkowej, o udowodnionych właściwościach leczniczych, dla skóry i ciała. 

Niezwykle istotną cechą oferty hotelu, jest wykorzystanie nowoczesnych, ekologicznych technologii. Powietrze w przestrzeniach hotelu, poddawane jest jonizacji, oczyszczaniu i nawilżaniu. Szeroki dostęp do basenów to ważny aspekt oferty hotelu. Dostępne są baseny higienicznie czyste, za sprawą antybakteryjnego i antygrzybicznego nanosrebra. Taka metoda oczyszczania basenu, jest nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna dla użytkowników. 

Hotel Bristol Busko Zdrój – centrum sztuki

Sam wystrój hotelu Bristol Busko Zdrój, pozwala obcować ze sztuką każdego dnia – to styl secesyjny, połączony z nutą nowoczesności. W hotelu, odbywają się wydarzenia z zakresu sztuki współczesnej, a także targi, występy, wernisaże czy warsztaty. Cyklicznie organizowane są również zabawy taneczne i koncerty.

To niezwykłe podejście do roli uzdrowiska, wyróżnia hotel Bristol Busko Zdrój. Misją hotelu, jest prowadzenie ośrodka w sposób, który ułatwi powrót do zdrowia, pod względem fizycznym oraz ułatwi zachowanie harmonii psychicznej.